* * * * * * O tu-czytam
tu-czytam.blogspot.com to strona z recenzjami: portal literacki tworzony w pełni przez jedną osobę i wykorzystujący szablon bloga dla łatwego wprowadzania kolejnych tekstów.

Nie znajdzie się tu polecajek, konkursów, komciów ani podpiętych social mediów, za to codziennie od 2009 roku pojawiają się pełnowymiarowe (minimum 3000 znaków) omówienia książek.

Zapraszam do kontaktu promotorki książek i wydawnictwa.

Zabrania się kopiowania treści strony. Publikowanie fragmentów tekstów możliwe wyłącznie za zgodą autorki i obowiązkowo z podaniem źródła. Kontakt: iza.mikrut@gmail.com

piątek, 20 listopada 2009

O stronie

Strona http://tu-czytam.blogspot.com powstała w listopadzie 2009 roku jako autorski projekt Izabeli Mikrut. Głównym celem tu-czytam jest prezentowanie recenzji nowości wydawniczych (a także omawianie książek starszych i zapomnianych przez czytelników). Pojawiają się tu również od czasu do czasu recenzje wystaw, płyt i spektakli teatralnych, eseje, wywiady czy felietony. Codzienne aktualizacje umożliwiają przegląd sytuacji na rynku wydawniczym, a zachowana struktura bloga daje szansę na interaktywny odbiór*.

Wśród omawianych tytułów znajdują się między innymi propozycje z zakresu:
- literatury rozrywkowej,
- literatury czwartej (książki dla dzieci i młodzieży),
- literatury faktu,
- tekstów naukowych i popularnonaukowych.

Na tu-czytam znajdują się wyłącznie teksty oryginalne i stworzone na potrzeby strony. Recenzje nie mają charakteru komercyjnego i stanowią subiektywne odczucia autorki. Dla ułatwienia lektury tu-czytam charakteryzuje się brakiem reklam i przejrzystym rozkładem treści.

W 2010 roku strona znalazła się wśród dwudziestu nominowanych do nagrody Papierowy Ekran.


Uwaga: nie zajmuję się prowadzeniem recenzji w social mediach ani dodawaniem tekstów do sklepów internetowych! Nie zgadzam się na wykorzystywanie tekstów z tu-czytam ani fragmentów tekstów w takich celach.

Zainteresowanych współpracą recenzencką proszę o BEZPOŚREDNI kontakt.

*Ze względu na sporą liczbę spamerów możliwość dodawania komentarzy od 6 grudnia 2013 została ograniczona!

1 komentarz: