* * * * * * O tu-czytam

piątek, 20 listopada 2009

O stronie

Strona http://tu-czytam.blogspot.com powstała w listopadzie 2009 roku jako autorski projekt Izabeli Mikrut. Głównym celem tu-czytam jest prezentowanie recenzji nowości wydawniczych (a także omawianie książek starszych i zapomnianych przez czytelników). Pojawiają się tu również od czasu do czasu recenzje wystaw, płyt i spektakli teatralnych, eseje, wywiady czy felietony. Codzienne aktualizacje umożliwiają przegląd sytuacji na rynku wydawniczym, a zachowana struktura bloga daje szansę na interaktywny odbiór*.

Wśród omawianych tytułów znajdują się między innymi propozycje z zakresu:
- literatury rozrywkowej,
- literatury czwartej (książki dla dzieci i młodzieży),
- literatury faktu,
- tekstów naukowych i popularnonaukowych.

Na tu-czytam znajdują się wyłącznie teksty oryginalne i stworzone na potrzeby strony. Recenzje nie mają charakteru komercyjnego i stanowią subiektywne odczucia autorki. Dla ułatwienia lektury tu-czytam charakteryzuje się brakiem reklam i przejrzystym rozkładem treści.

W 2010 roku strona znalazła się wśród dwudziestu nominowanych do nagrody Papierowy Ekran.


Uwaga: nie zajmuję się prowadzeniem recenzji w social mediach ani dodawaniem tekstów do sklepów internetowych! Nie zgadzam się na wykorzystywanie tekstów z tu-czytam ani fragmentów tekstów w takich celach.

Zainteresowanych współpracą recenzencką proszę o BEZPOŚREDNI kontakt.

*Ze względu na sporą liczbę spamerów możliwość dodawania komentarzy od 6 grudnia 2013 została ograniczona!

1 komentarz:

Zabrania się kopiowania treści strony. Publikowanie fragmentów tekstów możliwe wyłącznie za zgodą autorki i obowiązkowo z podaniem źródła. Kontakt: iza.mikrut@gmail.com